Zmapoval jste terén a víte, co se nyní nosí

Zásnubní prsteny Vám dělají hluboké vrásky na čele. Zmapoval jste již terén a víte, co se nyní nosí. Nejste si však jistý, že je to zrovna to pravé pro Vaši přítelkyni. Je to romantická duše, která si potrpí na tradici. Rozhodně by si nepřála něco extravagantního, co by bylo výstřední. Nejspíš budete muset vsadit kartu …

Zásnubní prsteny Vám dělají hluboké vrásky na čele. Zmapoval jste již terén a víte, co se nyní nosí. Nejste si však jistý, že je to zrovna to pravé pro Vaši přítelkyni. Je to romantická duše, která si potrpí na tradici. Rozhodně by si nepřála něco extravagantního, co by bylo výstřední. Nejspíš budete muset vsadit kartu na nějaký tradiční model s diamantem.

Nemáte vůbec představu, co by se líbilo Vaši přítelkyni

Zásnubní prsteny Vás trápí již hodně dlouho. Jste na sebe nazlobený, že neustále nemáte v krabičce ideální šperk, který by bylo následně možné předat Vaší přítelkyni na nějaké romantické večeři při svíčkách. Žádost o ruku není jednoduchá záležitost. Vy však máte vše připravené. Chybí Vám pouze ten kroužek. Nevíte si rady. Vaše přítelkyně si na šperky nepotrpí, tak neznáte její vkus.