Zařizujeme kancelář

Zdá se to jednodušší než zařizování bytu, vždyť co vlastně do takové kanceláře potřebujeme? Stůl, kvalitní židli a něco na ukládání šanonů a jiných dokumentů. Vypadá to snadně, ale zdání klame. Pokud chceme před svými klienty a zákazníky vypadat jako profesionál, není moc dobré, aby se nám složky povalovaly všude možně, krabice byly vyskládány za dveřmi před zraky návštěvníků. Co

Zdá se to jednodušší než zařizování bytu, vždyť co vlastně do takové kanceláře potřebujeme? Stůl, kvalitní židli a něco na ukládání šanonů a jiných dokumentů. Vypadá to snadně, ale zdání klame. Pokud chceme před svými klienty a zákazníky vypadat jako profesionál, není moc dobré, aby se nám složky povalovaly všude možně, krabice byly vyskládány za dveřmi před zraky návštěvníků.

Co s tím?

Určitě nám budou umět pomoci ve studiu vestavěných skříní společnosti Sten. Skříně lze vyrobit do jakýchkoliv prostor, třeba i do malé niky nebo naopak do nestandardních zkosených půdních interiérů. Mají posuvné dveře, které při otevírání nezabírají místo v prostoru, což oceníme zejména v menších místnostech. Mají zde širokou škálu materiálů, ze kterých si určitě vybereme to, co bude korespondovat s ostatním vybavením. Jedním pohybem ruky vše zavřeme a klient může vstoupit.