Večer, když si doma rozsvítíme, a jde někdo kolem domu, vidíme ty jejich zvědavé pohledy

Abychom si zajistili doma soukromí, stačí, zatáhnutí venkovních žaluzií , a máme klid. Již k nám nikdo zvenčí nevidí, a my máme dokonalé soukromí. I když budete přemýšlet, jak dlouho budete chtít, určitě nenajdete žádnou nevýhodu. Naopak výhod mají hodně, a proto je výborné, si je pořídit. Pořizovací cena se vám brzy vrátí. Velká úspora na topení, nám vrátí investice,

Abychom si zajistili doma soukromí, stačí, zatáhnutí venkovních žaluzií , a máme klid. Již k nám nikdo zvenčí nevidí, a my máme dokonalé soukromí. I když budete přemýšlet, jak dlouho budete chtít, určitě nenajdete žádnou nevýhodu. Naopak výhod mají hodně, a proto je výborné, si je pořídit. Pořizovací cena se vám brzy vrátí.

Velká úspora na topení, nám vrátí investice, které jsme vložili do pořízení

U nás venkovních žaluzií moc lidí nemá, spíše jsou u nás zaběhnuté ty vnitřní, ale to je velká chyba. Ty vnitřní se dají totiž použít jako stínidlo proti slunci, nebo se používají namísto závěsů. Určitě ale nemají žádné izolační schopnosti. O bezpečnostních důvodech se tady také nedá mluvit. Ochrana proti hluku žádná není.