Sportovní výkon

I při sportu může být žena ustrojena tak, že bude na první pohled vidět, že dámská móda je něco, co jí je velmi blízké. Faktem je, že některé ženy, které sportují, na tohle absolutně nekoukají. Na druhou stranu je ale už více těch, které krom svých fantastických sportovních výkonů, řeší i to jak vypadají mimo své sportovní „pole“. A to

I při sportu může být žena ustrojena tak, že bude na první pohled vidět, že dámská móda je něco, co jí je velmi blízké. Faktem je, že některé ženy, které sportují, na tohle absolutně nekoukají. Na druhou stranu je ale už více těch, které krom svých fantastických sportovních výkonů, řeší i to jak vypadají mimo své sportovní „pole“. A to je také věc, která je super. K ženě tahle přirozenost prostě neodmyslitelně patří.

Dcera sportovkyně

Dcera začala velmi aktivně sportovat. Na škole jí tělocvik nebavil, ale po dvaceti pěti letech se najednou dala na sport a má tělo tvrdé jako kámen a cítí se velmi dobře. Nikdy také příliš neřešila oblečení. Džíny a tričko plus mikina s kapucí, jí většinou velmi dobře stačily. Teď je ale pro ni dámská móda docela důležitá. Stále má v šatníku džíny, ale také šaty, sukně, elegantní halenky i vysoké kozačky.