Přínosný způsob odpočinku

Vyzkoušejte něco nového pro poznání sebe sama. Tak zvaná terapie tmou je zatím ještě stále jak se říká v plenkách, ale už krátkodobé pobyty vykazují spoustu skvělých výsledků v oblasti zlepšení paměti, způsobu učení a řešení problémů, ale také třeba i zlepšení zraku. Je o skvělý způsob meditace a také může být pobyt v takovém prostředí výborným odpočinkem od dlouhodobé zátěže a stresu

Vyzkoušejte něco nového pro poznání sebe sama. Tak zvaná terapie tmou je zatím ještě stále jak se říká v plenkách, ale už krátkodobé pobyty vykazují spoustu skvělých výsledků v oblasti zlepšení paměti, způsobu učení a řešení problémů, ale také třeba i zlepšení zraku. Je o skvělý způsob meditace a také může být pobyt v takovém prostředí výborným odpočinkem od dlouhodobé zátěže a stresu a pro zvýšení kreativity. V každém případě jde o velmi přínosný způsob odpočinku Vašeho těla, ale i psychiky.

Vyzkoušejte něco nového

Naše centrum terapie tmou je zaměřeno na vícero aktivit. V první řadě poskytujeme tyto zvláštní pobyty, dále se zaměřujeme na výzkum vlivů těchto pobytů na lidský organismus, přičemž spolupracujeme s katedrou psychologie a se skvělým psychology. Ubytování je možné ve čtyřech pobytových jednotkách, které se liší svou rozlohou a velikostí i vybavením a zaměřením na způsob trávení pobytu. Do budoucna plánujeme rozšířit aktivity ještě o jistou formu meditačního ústraní, které je také velmi prospěšné tělu a mysli.