Poradíme vám

Vybíráte snubní prsteny, ale absolutně si nevíte rady? A nebylo by nejlepší obrátit se na někoho s dlouholetými zkušenostmi v oboru? Na někoho, kdo vám zodpoví jakýkoliv dotaz, který se týká výběru, výroby a údržby šperků? Správná volba pro vás bude náš internetový obchod Korbička šperky. Poradíme vám zkrátka se vším, co by vás mohlo …

Vybíráte snubní prsteny, ale absolutně si nevíte rady? A nebylo by nejlepší obrátit se na někoho s dlouholetými zkušenostmi v oboru? Na někoho, kdo vám zodpoví jakýkoliv dotaz, který se týká výběru, výroby a údržby šperků? Správná volba pro vás bude náš internetový obchod Korbička šperky. Poradíme vám zkrátka se vším, co by vás mohlo zajímat. Jaký šperk se k vám nejvíce hodí, jaký kámen do něj zasadit a to vše samozřejmě v rámci vašich finančních možností.

Certifikát k tomu

Samozřejmostí je vždy certifikát o původu kamene, který k drahým kamenům dodáváme. Dozvíte se zde váhu a počet kamenů. Vybrat si můžete z klasického žlutého, trendy bílého, a nebo neobvyklého červeného zlata. Můžete také kombinovat, jak budete chtít. Kombinujte bílé se žlutým, a nebo třeba červené s bílým. Vše je jen na vás.