Pokud není jiná možnost

Pokud není jiná možnost a prostup vašeho vývodu není dostatečně široký pro umístění nerezové vložky, nedá se nic dělat, čeká vás frézování komínů. Nejedná se o nikterak jednoduchou záležitost! Ale pokud to musí být, není zbytí! Pomocí rotujícího válečku je průměr vývodu vybroušen na požadované rozměry, kam se pak jednoduše může nainstalovat již zmiňovaná nerezová …

Pokud není jiná možnost a prostup vašeho vývodu není dostatečně široký pro umístění nerezové vložky, nedá se nic dělat, čeká vás frézování komínů. Nejedná se o nikterak jednoduchou záležitost! Ale pokud to musí být, není zbytí! Pomocí rotujícího válečku je průměr vývodu vybroušen na požadované rozměry, kam se pak jednoduše může nainstalovat již zmiňovaná nerezová vložka. Často tento úkon pořizujeme na starších vývodech spalin, kde dopředu se zákazníky konzultujeme možnost, že by raději přistoupili k pořízení úplně nového vývodu, který by jim jednou provždy zaručil kvalitní spalování. Samotný proces broušení je náročný, jak na provedení, tak na následný úklid, takže stavba nového komínu je zde možná na místě!

Pouze odborně

S naší technikou a našimi zkušenostmi provedeme veškeré výškové práce, které se dané problematiky dotýkají! Předvedeme vám, jak u vašeho starého nefunkčního prvku dovedeme znovu maximálně obnovit jeho výkon a tím pádem zvýšit kvalitu a komfort topení ve vašem domě! Vždy před každou jednou samotnou opravou se poraďte se zkušenou firmou, jaký adekvátní postup zvolit! Ne vždy, to co si představujete, musí být to pravé a nejlepší!