Pěkný průšvih v práci

Když Matěj nastupoval do místní firmy, velmi si ho považovali a byli rádi, že ho tam mají. Zastal spoustu práce a tak také očekával trochu více vstřícnosti. Když si zažádal o novou nebo starou, ale lepší židli a vyspravení podlahy, do které se stále při poj)hybu židlí kolečkem propadával, obrátili se k němu zády. Tak si pořídil vše sám, včetně montáže

Když Matěj nastupoval do místní firmy, velmi si ho považovali a byli rádi, že ho tam mají. Zastal spoustu práce a tak také očekával trochu více vstřícnosti. Když si zažádal o novou nebo starou, ale lepší židli a vyspravení podlahy, do které se stále při poj)hybu židlí kolečkem propadával, obrátili se k němu zády. Tak si pořídil vše sám, včetně montáže nábytku a měl kancelář jako klícku. Když ale po roce odcházel, nechtěli mu nábytek dát, že je prý už jejich.

Popletená firma se omluvila

Normální je, když někdo něco zkazí, omluvit se. Stalo se nám, že jsme čekali na dodávku zboží, ale dodavatelská firma měla dvě hodiny zpoždění. Pak jsme s ní měli domluvenou vykládku, ale poslali řidiče a závozníka, kteří nám složení odmítli. Bylo také domluvené smontování namístě, ale na to prý nemají čas. Oba „pracanty“ firma okamžitě propustila a omluvila se nám. Druhý den došlo ke kompletní nápravě.