Péče jako součást správného a bezproblémového chodu

Je skvělé mít doma bazén! V horkých dnech je to to nejlepší místo, které můžete navštívit. Ovšem pokud jste již vlastníky bazénů, tak víte, že se o ně musíte správně starat. Kvalitní voda je základ správného fungování celého koupaliště. Přece byste se nechtěli koupat ve vodě, která má špatnou kondici. Začátkem každé koupací sezóny proveďte měření kvality vody za pomocí

Je skvělé mít doma bazén! V horkých dnech je to to nejlepší místo, které můžete navštívit. Ovšem pokud jste již vlastníky bazénů, tak víte, že se o ně musíte správně starat. Kvalitní voda je základ správného fungování celého koupaliště. Přece byste se nechtěli koupat ve vodě, která má špatnou kondici. Začátkem každé koupací sezóny proveďte měření kvality vody za pomocí naší vychytané věcičky! Tester pod naší režií je velmi přesný a dokáže určit nejen pH vody, ale také současnou koncentraci oxidačního činidla. Neváhejte a objednávejte tento produkt ještě dnes.

Vysoká kvalita vody zaručena

Každý bazén musí mít vodu, která je kvalitní a která není zdraví škodlivá. K tomu slouží různé chlorové, bromové a mořské přípravky. Ovšem pokud byste chtěli zjistit, jak si na tom Vaše voda stojí, tak využijte této jedinečné nabídky a objednávejte náš měřič kvality bazénové tekutiny! Nebudete litovat. Je nezbytné, abyste měli přehled o tom, co Vaše voda potřebuje. Tento produkt Vám změří pH a určí koncentraci oxidačního činidla. Exkluzivně pro Vás!