Na našem serveru jsou i živé zápasy

Baví Vás hraní, popřípadě sledování bílého sportu. Pak se na našem severu budete cítit jako v ráji. Najdete u nás převážně aktuální výsledky z většiny světových turnajů, ale zaměřujeme se i na turnaje, které zrovna nepatří mezi ty nejpopulárnější. Dívat se u nás lze i na zápasy živě. Video přenosy sice u nás očekávat nemůžete, …

Baví Vás hraní, popřípadě sledování bílého sportu. Pak se na našem severu budete cítit jako v ráji. Najdete u nás převážně aktuální výsledky z většiny světových turnajů, ale zaměřujeme se i na turnaje, které zrovna nepatří mezi ty nejpopulárnější. Dívat se u nás lze i na zápasy živě. Video přenosy sice u nás očekávat nemůžete, ale i tak si myslíme, že je popis zápasu textovou formou dostačující. Hlavně pro lidi, kteří tento sport mají nadevše rádi. Sledovat tenis on line se vyplatí.

Zajímavosti i mimo kurty

Nadšení tenisových fanoušků nezná mezí. I proto na našem serveru najdete články s bulvární příchutí. Není to ovšem nic strašného, nezveřejňujeme žádné rozhovory, jejichž znění by samotní hráči následně neodsouhlasili. I tak se ale dozvíte mnoho informací, hlavně ze zákulisí.