Na dietu s krabičkou

Dopřejte svému zdraví vše a sobě pohodu. Dobrou kondici a vyrovnaný metabolismus získáte rychle a zdravě. Naše krabičková dieta je nadstandardní dietní program vytvořený dietním specialistou ve spolupráci s klientem. Je to vyvážená strava pro kila dolů a udržení štíhlé linie. Hubnutí s výsledkem Spočívá ve zdravém vyváženém jídle na celý den, …

Dopřejte svému zdraví vše a sobě pohodu. Dobrou kondici a vyrovnaný metabolismus získáte rychle a zdravě. Naše krabičková dieta je nadstandardní dietní program vytvořený dietním specialistou ve spolupráci s klientem. Je to vyvážená strava pro kila dolů a udržení štíhlé linie.

Hubnutí s výsledkem

Spočívá ve zdravém vyváženém jídle na celý den, podávaném v pěti pravidelných porcích. V rámci programu máte individuální jídelníček, ve kterém nechybí Vaše oblíbené pokrmy. Krabičková dieta nastartuje správně Vaše stravovací návyky, kterých se žádnou jinou dietou nezbavíte.

Porce v krabičkách

Odborně uvařené teplé i studené pokrmy z čerstvých surovin a speciálně balené tak, aby byla dodržena jejich vitamínová hodnota. Naše krabičková dieta Praha je v programech na hubnutí i na udržení linie. Máme speciální programy pro klienty s chronickým onemocněním.