Málo energie

Potřebujete v těžkém pracovním dnu pořádnou vzpruhu, něco co by doplnilo rychle mizející energii a dobrou náladu? Jindy zaručeně fungující káva či čaj tentokrát tak nějak ztratily svoji moc. A navíc je-li parný den, toužíte po něčem, co by Vás osvěžilo. Chladivá voda to sice zvládne, ale energii nedodá. Dát si jedno orosené pivo není v pracovní době zrovna dobrý nápad.

Potřebujete v těžkém pracovním dnu pořádnou vzpruhu, něco co by doplnilo rychle mizející energii a dobrou náladu? Jindy zaručeně fungující káva či čaj tentokrát tak nějak ztratily svoji moc. A navíc je-li parný den, toužíte po něčem, co by Vás osvěžilo. Chladivá voda to sice zvládne, ale energii nedodá. Dát si jedno orosené pivo není v pracovní době zrovna dobrý nápad. A mnohé limonádky spíše připomínají lep na mouchy, který vyrobila tlupa chemiků, kteří měli po ruce jen cukr.

To že máte pít? Nikoliv!

S pomocí malinového sirupu a vody si vytvoříte, chutný nápoj, přesně podle Vaší chuti. Osvěží Vás, doplní energii a zaručeně i zvedne náladu. Je vyroben s maximální péčí z českého ovoce, které si plně vychutnáte v každém doušku, jelikož jeho chuť nebyla poničena žádnými dochucovadly nebo sladidly. V každé kapce na Vás tak čeká nefalšovaná chuť léta.