Hrajete rádi

Bojové superhry nabízejí vynikající odreagování se od stresu a jsou výbornými pomocníky při špatné náladě, můžete si tak svou zlost vybít jen na počítači a netrestat tak chudáka, který by to schytal, i když možná právem! Superhry Všechny naše bojové hra farma jsou prostě jedničky, mezi nejlepší patří Sky Warriors, …

Bojové superhry nabízejí vynikající odreagování se od stresu a jsou výbornými pomocníky při špatné náladě, můžete si tak svou zlost vybít jen na počítači a netrestat tak chudáka, který by to schytal, i když možná právem!

Superhry

Všechny naše bojové hra farma jsou prostě jedničky, mezi nejlepší patří Sky Warriors, protože si můžete aspoň imaginárně vyzkoušet let letadlem. Vašim úkolem je sbírat náboje, pálit do nepřátelských tanků a ostatních letadel. Naval Fighters je další ohromná střílečka, kde střílíte lodě, vzducholodě a letadla. Je těžké se ubránit nepřátelské palbě!

České hry

Mezi nejhranější patří české hry, které jsou ne nadarmo ohodnoceny jako superhry! Snake Portable je velice známá a hraná počítačová klasika. Ovládáte totiž hada, který po sbírání různých věcí prodlužuje svoji délku a tím se stává vše složitějším a obtížnějším! Vyzkoušejte si pevnost svých nervů právě s touto poutavou hrou!