Hra s názvem anglická konverzace

Ještě jste se nepřihlásili na žádný kurz cizích jazyků? Chcete se zdokonalit, poprvé začít nebo si jen osvěžit znalosti? Nemáte rádi obecenstvo a chcete být na vše sami? Tak zkuste se učit cizí jazyk trochu hravější formou. Telefon přece nosíte při sobě pořád, že je to tak? Tak proč jej nevyužít užitečněji, než jen na …

Ještě jste se nepřihlásili na žádný kurz cizích jazyků? Chcete se zdokonalit, poprvé začít nebo si jen osvěžit znalosti? Nemáte rádi obecenstvo a chcete být na vše sami? Tak zkuste se učit cizí jazyk trochu hravější formou. Telefon přece nosíte při sobě pořád, že je to tak? Tak proč jej nevyužít užitečněji, než jen na povídání s kamarády nebo surfování na internetu? Spojte příjemné s užitečným a pojďte si povídat cizím jazykem po telefonu. Nebojte se. Nikdo vás nenutí vytočit náhodné číslo. Ten někdo zavolá vám a bude s vámi chtít hovořit jenom touto řečí. A zmíněný někdo nebude nikdo reálný na druhé straně, ale nahraný rodilý mluvčí.

Výuka vás bude bavit

Již žádné nudné přednášky a několikahodinové sezení na druhém konci města v nějaké učebně. Anglická konverzace může být i příjemným zážitkem na celý den. Věřte, že zkusíte jednou a budete se těšit na další hovor. Budete třeba zrovna vařit nebo nakupovat, když vám zavolá. Nemůžete zrovna s ním hovořit? Nevadí. On to jen tak nevzdá a zavolá později znovu. Těšíte se?