Důvěra

O čínském horoskopu 2016 jsem toho slyšela už docela dost. Ne, ale dost na to, abych porozuměla všemu a také všemu hned uvěřila. Já jsem vůbec od svého přirození spíš člověk, který moc těm předpovědím nevěří. Ale je to spíš tak, že nevěřím tomu, co není kvalitní a dneska se za člověka, který chce předpovídat každému budoucnost, vydává skoro každý.

O čínském horoskopu 2016 jsem toho slyšela už docela dost. Ne, ale dost na to, abych porozuměla všemu a také všemu hned uvěřila. Já jsem vůbec od svého přirození spíš člověk, který moc těm předpovědím nevěří. Ale je to spíš tak, že nevěřím tomu, co není kvalitní a dneska se za člověka, který chce předpovídat každému budoucnost, vydává skoro každý. Je to divný svět, který je občas lepší se nesnažit pochopit.

Karel

Byl malinký, docela i šikmooký a rozhodl se podnikat. V čem? No, přece začal předpovídat lidem budoucnost. Jenže, měl velmi zvláštního souseda. Tedy spíš, než zvláštní, byl ten soused rejpavý. Nic mu nebylo dost dobré a Karlovo podnikání, jež se opíral o výklady čínských horoskopů, mu tedy rozhodně vůbec nevoněly. Zesměšňoval je a neskutečně milého Karla pomlouval.